ROX5001M50FKEM
MFR.Part #
ROX5001M50FKEM
JLCPCB Part #
C1487277
Description
-55℃~+230℃ 1.5MΩ 16W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS