ROX300200KFNF5
MFR.Part #
ROX300200KFNF5
JLCPCB Part #
C1480405
Description
-55℃~+230℃ 10W 200kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS