BFC238301434
MFR.Part #
BFC238301434
JLCPCB Part #
C3801016
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 430nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS