ROX30010K0JNEM
MFR.Part #
ROX30010K0JNEM
JLCPCB Part #
C1480264
Description
-55℃~+230℃ 10W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS