ROX20033M0FKEL
MFR.Part #
ROX20033M0FKEL
JLCPCB Part #
C1470492
Description
-55℃~+230℃ 33MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS