ROX200270KJNLB
MFR.Part #
ROX200270KJNLB
JLCPCB Part #
C1468837
Description
-55℃~+230℃ 270kΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS