ROX2001M10FHLB
MFR.Part #
ROX2001M10FHLB
JLCPCB Part #
C1475416
Description
-55℃~+230℃ 1.1MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS