ROX20010M0GNLB
MFR.Part #
ROX20010M0GNLB
JLCPCB Part #
C1470200
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 6W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL52.1mm Through Hole Resistors ROHS