ROX10056M4GNLB
MFR.Part #
ROX10056M4GNLB
JLCPCB Part #
C1457813
Description
-55℃~+180℃ 4W 56.4MΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS