ROX1002K70FNLB
MFR.Part #
ROX1002K70FNLB
JLCPCB Part #
C1457926
Description
-55℃~+180℃ 2.7kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS