ROX1004K30KNEL
MFR.Part #
ROX1004K30KNEL
JLCPCB Part #
C1457841
Description
-55℃~+180℃ 4.3kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS