Y408430K0000T9W
MFR.Part #
Y408430K0000T9W
JLCPCB Part #
C4062035
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+225℃ 30kΩ 350mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS