BFC238354753
MFR.Part #
BFC238354753
JLCPCB Part #
C3793221
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 75nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS