ROX10010M0JKEE
MFR.Part #
ROX10010M0JKEE
JLCPCB Part #
C1828494
Description
-55℃~+180℃ 10MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS