CRCW040212K0JNTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW040212K0JNTD
JLCPCB Part #
C4337155
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount