ROX075220KJNEL
MFR.Part #
ROX075220KJNEL
JLCPCB Part #
C1448366
Description
-55℃~+180℃ 220kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS