MRS25000C9093FCT00
MFR.Part #
MRS25000C9093FCT00
JLCPCB Part #
C1366890
Description
-55℃~+155℃ 600mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS