ROX075100KFKLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX075100KFKLB
JLCPCB Part #
C1450218
Package
Plugin,D7.9xL20.3mm
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS