RNX15020M0FNR7
MFR.Part #
RNX15020M0FNR7
JLCPCB Part #
C1832280
Description
-55℃~+225℃ 20MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS