RNX150200KFNWF
MFR.Part #
RNX150200KFNWF
JLCPCB Part #
C1832853
Description
-55℃~+225℃ 200kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS