RN65E3323CB14
MFR.Part #
RN65E3323CB14
JLCPCB Part #
C3405267
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors