Y1625110R000B9W
MFR.Part #
Y1625110R000B9W
JLCPCB Part #
C4126113
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS