RNX125100MFNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX125100MFNLB
JLCPCB Part #
C1466697
Package
Plugin,D3.6xL32.8mm
Description
-55℃~+225℃ 100MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL32.8mm Through Hole Resistors ROHS