RNX1005M60JKR8
MFR.Part #
RNX1005M60JKR8
JLCPCB Part #
C1832348
Description
2.5W 4kV 5.6MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS