RNX1003M90JHEL
MFR.Part #
RNX1003M90JHEL
JLCPCB Part #
C1471026
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 3.9MΩ Metal Oxide Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS