RNX100250KGNLB
MFR.Part #
RNX100250KGNLB
JLCPCB Part #
C1464011
Description
-55℃~+225℃ 2.5W 250kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS