RNX0755M10FNR6
MFR.Part #
RNX0755M10FNR6
JLCPCB Part #
C1825592
Description
-55℃~+225℃ 2W 5.1MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS