RNX07540M0FHLB
MFR.Part #
RNX07540M0FHLB
JLCPCB Part #
C1453733
Description
-55℃~+225℃ 2W 40MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS