RNX07550M0FNR8
MFR.Part #
RNX07550M0FNR8
JLCPCB Part #
C1825614
Description
-55℃~+225℃ 2W 50MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS