RNX07510M0FNR8
MFR.Part #
RNX07510M0FNR8
JLCPCB Part #
C1825715
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS