TNPU0603165RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0603165RBZEN00
JLCPCB Part #
C4239270
Description
-55℃~+125℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS