RNX075470KFKR6
MFR.Part #
RNX075470KFKR6
JLCPCB Part #
C1828035
Description
-55℃~+225℃ 2W 470kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS