RNX075392MFKLB
MFR.Part #
RNX075392MFKLB
JLCPCB Part #
C1456538
Description
-55℃~+225℃ 2W 392MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS