RNX07520K0FNR6
MFR.Part #
RNX07520K0FNR6
JLCPCB Part #
C1825644
Description
-55℃~+225℃ 20kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS