RNX07510M0JNR8
MFR.Part #
RNX07510M0JNR8
JLCPCB Part #
C1825717
Description
-55℃~+225℃ 10MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS