RNX05095M0FKR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX05095M0FKR6
JLCPCB Part #
C1824975
Package
Plugin,D3.6xL13.7mm
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 95MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS