Y406612R0000F0W
MFR.Part #
Y406612R0000F0W
JLCPCB Part #
C4008741
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 12Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount