RNX05099M0FKR7
MFR.Part #
RNX05099M0FKR7
JLCPCB Part #
C1824972
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 99MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS