RNX05022K0JKEL
MFR.Part #
RNX05022K0JKEL
JLCPCB Part #
C1447734
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 22kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS