RNX0501M20FKLB
MFR.Part #
RNX0501M20FKLB
JLCPCB Part #
C1447783
Description
-55℃~+225℃ 1.2MΩ 1.2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS