RNX050180MFKLB
MFR.Part #
RNX050180MFKLB
JLCPCB Part #
C1447898
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 180MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS