RNX050150RJNEBN
MFR.Part #
RNX050150RJNEBN
JLCPCB Part #
C1830236
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 150Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS