RN55C5760FRSL
MFR.Part #
RN55C5760FRSL
JLCPCB Part #
C1781637
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors