RNX05010M0FNR8
MFR.Part #
RNX05010M0FNR8
JLCPCB Part #
C1826357
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS