RNX05010M0FHWF
MFR.Part #
RNX05010M0FHWF
JLCPCB Part #
C1826778
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS