RNC60H1003DRR36
MFR.Part #
RNC60H1003DRR36
JLCPCB Part #
C1813886
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors