RNX05010M0DHR6
MFR.Part #
RNX05010M0DHR6
JLCPCB Part #
C1829455
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 10MΩ Metal Oxide Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS