ERL0512M000JNBF37
MFR.Part #
ERL0512M000JNBF37
JLCPCB Part #
C3385630
Description
-65℃~+175℃ 125mW 12MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors