RNX0387M60FNR7
MFR.Part #
RNX0387M60FNR7
JLCPCB Part #
C1819350
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.6MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS