RNX0383K30FNLB
MFR.Part #
RNX0383K30FNLB
JLCPCB Part #
C1440794
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS